th


Duben 2010

Další vyprávění o Roxiš

26. dubna 2010 v 16:24 | Martina - panička |  rok 2009-2010
Haf, jsem to zase já (roxy) a jsem znovu o něco starší a rozumnější. Paničce bude 1. května už 13 a 8. 5. v sobotu bude pořádat oslavu narozenin. Pro tuto příležitost vždy koupí starší panička novou mičudku(minule to byla modrá a tentokrát červená). Když si s ní
holky začnou hrát já ten míček vždycky honím a s největší pravděpodobností jim ho seberu. Pak se na mě všechny seběhnou a začnou honit, ale protože jsem šikovná a mrštná holka, tak je všecky uhoním a je to přestane bavit, takže mičudka připadne jak jinak než mě. Taky je tu spousta žrádla a já si někdy nenápadně něco zobnu a večer je mi potom blbě.
Toť vše k oslavě. Teď vám řeknu co budeme podnikat v dalších dnech, týdnech a měsících. Od dalšího měsíce(asi od 15. 5.) budu chodit každou sobotu na agility, které cvičíme s mladší paničkou na zahradě a hrozně mě baví. Už umíme: skok přes překážku, skok do kruhu, běh tunelem a slalom.       O měsíc později budu mít už druhé narozky a mladší panička říká, že mi uspořádá oslavu narozenin a že na ní pozve Adélku a Ašinku (moje nejlepší kamarádky). Doufám, že dostanu i nějaké dárečky(potom vám je dá mladší panička na blog, tak se těšte).
Tak a teď jsme u prázdnin. Většinou jezdíme k babičkám do Ledče(zde honím na dvorku a slepice, chodíme na procházky k rybníku a na louku a chodím za svým kámošem, jezevčíkem Dykem) a do Světlé nad Sázavou(zde hlavně chodíme na procházky např. na skálu k potůčku, dříve jsem tu měla kamarádku Dastynku, která 9.9.2009 umřela v 16 letech) také jsme samozřejmě u nás v Březí, kde cvičíme již zmíněné agility a dog dancing, někdy také poslušnost. Minulý rok jsme byly na srazu JRT ve Stvořidlech a letos toto nahradí týdenní pobyt u rybníka (psí tábor), kde se cvičí různé psí sporty (my se nejspíš přihlásíme na dogdancing, agilty a freesbee) Už v teď se tam moc těším, protože tam budou i různí pejsci, se kterými bych se mohla kamarádit. Tak to je vše z mých prázdnin. Panička má letos dost nabytý program.
V této chvíli je čas na to jak jsem na tom s povely. Agility už jsem vám zmínila, takže vám povyprávím o dogdancingu. Nově jsem se naučila proskok kruhem z rukou, proplétání mezi rukama, proplétání mezi nohama pozadu, dej pac, zamávej, plácneme si na to a to je asi všechno. Toto vše mě naučila moje mladší panička. Úplně sama, za co ji obdivuji, protože mě draka nezvládá nikdo jiný z rodiny. Když už jsme znovu u mojí mladší paničky, minulý týden ve středu (21.4.) postoupila v okresním kole biologické olympiády a obsadila 3. místo. Znovu se vrátíme ke mně, teda jenom trochu, protože se to týká i paničky. Jak jsem se zmínila o jejích narozeninách jako dárek si vybrala také osmáky. Kromě 6 křečků a mě bude mít ještě osmáka. No ale osmák je lepší než želvy. Jako první si totiž vybrala želvy, naštěstí si vybrala osmáka. Nevím proč jsem zrovna pro něj, prostě to je tak.
Naší sestavu dogdancingu budeme tančit buď na písničku od Gabrielly Cilmy(on a mission) nebo na nějakou z pomády.
Včera se na naší zahradě vyskytl slepýš. Když jsem ho viděla děsně jsem se rozštěkala, protože sem takové stvoření ještě neviděla. I paničky z něj byly vedle. No ještě, že to nebyla třeba zmije, to by bylo po mě. Také se můj páník včera činil. Páník a paničky zde včera vytvořili další záhonek a tuto středu se zde má po roce konečně udělat pergola.
Nevím, co bych vám ještě dalšího zdělila. Tak zase příště.
                                                                                                             Pac a pusu

Miss pet 2010

19. dubna 2010 v 21:53 SOUTĚŽ!!!!!!

Hlásni pro nás i v druhém kole miss pet, jsme tam pod jménem
KLOTYLKA
Kdo chce oplatit hlásek, tak ať mi napíše
do komentářů:
1. přezdívku
2. kolikátý hlas nám dal

11.Soutěžící →
Klotylka-to jsme my
Mazlíček:
Jméno: Roxy
Věk: 1.5 Roku
Rasa: JRT

2.kolo soutěže o nej psa

12. dubna 2010 v 5:00 | Martina - panička |  SOUTĚŽ!!!!!!
codbcodbcodbcodbcodbcodbcodbcodbcodbcodbcodbcodbcodbcodbcodb       oo7
oo7 Hlásněte pro mojí psí slečinu o nej psa i v druhém kole

th
th
         každý hlásek já i Roxinka ocenímerainbow
rainbowrainbowrainbowrainbowrainbowrainbowrainbowrainbowrainbowrainbowrainbowrainbowrainbowrainbow
ace
rainbow